top of page
0034.png
0035.png
icon.png

Графічна книга «Дива та чари України»

Графічна книга в форматі «розмальовка – анти стрес» під робочою назвою «Дива та чари України». 72 графічних твори - ілюстрації персонажів української демонології, та сцени побуту та ландшафтів України. Передбачається друк майбутньої книги в Україні видавництвом «Фабула» та передрук у різних країнах світу.

Приклад 1 (розворот персонажа).jpg

Русалка одеська - бойова

Little Mermaid of the Black Sea.png

у калаборації з Hard Kyiv - streetwear shop ми створили фірмовий мерч для Тамако Инвест)

Куріння - вбиває

робота натхненна версією рос.тб, що крейсер "москва" потонув через невдале паління

рішельє3.jpg
Smoking Kills.jpg
Smoking Kills.png

Графічна книга «Дива та чари України»

Графічна книга в форматі «розмальовка – анти стрес» під робочою назвою «Дива та чари України». 72 графічних твори - ілюстрації персонажів української демонології, та сцени побуту та ландшафтів України. Передбачається друк майбутньої книги в Україні видавництвом «Фабула» та передрук у різних країнах світу.

Приклад 1 (розворот персонажа).jpg
Приклад 2 (розворот персонажа).jpg
Приклад 3 (природа).jpg
Приклад 4 (птахи).jpg
Приклад5 (квіти).jpg
приклад 8.jpg
лист видавництва_Фабула.jpg

Номер картки: 4149629359450921

Установа банку

ПриватБанк

МФО банку

305299

Код РНОКПП отримувача

3016722670

Рахунок отримувача

26204660232244

IBAN

UA683052990000026204660232244

Поповнення рахунку ЧУЛКОВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Mavqa 2.jpg
Mavqa 2.jpg
Mavqa 1.jpg

Відьми в Україні бувають різні: вроджені, навчені, лихі, добрі, поодинокі та заміжні. Знахурки, ворожилі, волохшебніци, калдунії, босурканії, чередільниці, опириці.

Відьма ворожиля – зазвичай добра вроджена відьма, заміжня як правило за козацьким старшиною. Допомагає у часи скрути чи війни, наводить мару на ворогів. Ворожить на воді, вареві, знається на травах, зіллях. На шабаші не літає. Полюбляє вареники з сиром, та настільки, що може красти сир із вареників сусідів.

Rusalka 1.png
ART logo.png

The project ‘nichya komisyachna’ (modern Ukrainian slang term that was born due to increased interest and full misunderstanding by russians of the Ukrainian unique language and culture) - About Ukrainian mysticism and mythical creations of Ukrainian demonology with a reflection on the military aggression of the russian federation.

 

The goal of the project is to update the perception of Ukraine in the world cultural space. Also, get rid of the “sharovar” aesthetic imposed by the russian empire and foreign religious rites imposed by russian orthodoxy, living endless days before the victory, as our ancestors did.

 

Відьма-ворожиля

The ability to resist enemy aggression and experience the horrors and woes of war is a red thread in the cultural code of Ukrainians. Few people in the world realize that Ukraine is a warrior country with an ancient heritage from ancient times. Ukrainians have both: what unites them with Europeans and what makes Ukrainians unique and authentic - the culture of warfare and special attitude to life and death, including..

 

Ways of implementation. In order to involve a wider audience we want to go beyond the gallery spaces and bring Ukrainian art to the streets. In addition to academic art we are developing a line of graphic works in vector style graphics, which will be made for public with the right of free use for practical use (printing on clothing, postcards, as coloring pictures, for online use, etc.)

 

 

 

Ukrainian witch.jpg
Kazan.png

Давні українці вірили, що русалками стають молоді дівчата які втонули чи загинулина Зелені свята, тобто протягом "русального тижня".
Русалок уявляли як молодих вродливих дівчат з довгим русявим або зеленим волоссям, проте інколи вони являлись людям пертворившись на щура, жабо чи іншу тварину. Вважалось, що водяні красуні мешкають на дні річки чи озера в кришталевому палаці, а вночі виходять на берег.
Русалки - зазвичай незлобливі істоти, проте вони можуть заманити хлопця чи дівчину своїм чудовим співом та залоскотати до смерті або потопити. Оберегом від їхніх чар вважали любисток та полин.

Леся Українка

Русалка - річна

Mavqa 4.jpg
Mavqa 3.jpg

Проект «ничья комисячна» ( сленговий термін, що означає підвищений інтерес та повне нерозуміння через спотворення росіянами української мови та культури) - про Українську містику та міфічних створінь української демонології із рефлексією на військову агресію російської федерації.

 

Мета проекту оновити сприйняття України у світовому культурному просторі. Також позбутись «шароварного» естетичного смаку нав’язаних російською імперією та чужерідних релігійних обрядів нав’язаних русським православієм, проживаючи нескінченні дні до перемоги, так як робили наші предки.

 

Вміння протистояти ворожій агресії та переживати жахи та горесті війни – червоною ниткою прописане в культурному коді українців. Мало хто в світі усвідомлює що Україна – це країна-воїн з древньою спадщиною ще з прадавніх часів. В українців є як те що об’єднує з європейцями, так те й що вирізняє – це культура ведення війни та специфічне ставлення та переживання смерті.

 

Шляхи реалізації. Задля більшого залучення, ми хочемо вийти за межі галерейних просторів та вивести Українське мистецтво на вулиці. Окрім академічного мистецтва, ми розробляємо лінійку графічних робіт у стилі векторної графіки, що будуть викладені у відкритий доступ із правом вільного використання для практичного застосування (друк на одязі, листівках, використання у мережі).

 

 

 

Якорь 1

 

За народними віруваннями, мавка - це вродлива молода дівчина, високого зросту, з довгим волоссям, яке вона прикрашає квітами. Та якщо випадково поглянути на мавку ззаду - можна побачити всі її нутрощі, адже вона не має спини!      Вважалося, що мавки причаровують парубків, щоб завести в безвість чи залоскотати до смерті. А уберегтися від лісової русалки можна, якщо скинути сорочку та надягти її на виворіт.   Іншими оберегами були часник, цибуля та полин.

Ящо мавка запитає що готує твоя мати? треба негайно відповісти: "борщ та полин"

Мавка - MaVQA 

icon.png
Якорь 2
Якорь 3

Графічна книжка

 

If you have a desire to finance this art project, we will gratefully accept your donation.
Thank you in advance
.

Якщо у вас виникло бажання профінансувати цей арт- проект, ми з вдячністю приймемо ваш донат. 
Заздалегідь дякуємо.

Thank you for the support of Ukrainian creative people during the war s.jpg
335_Telegram_logo-512.webp
PayPal ButtonPayPal Button
лго3.png

Home

bottom of page